Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Mám RT4 a od začátku co jsem auto koupil to bralo jen něk

Nefunguje mně počítač / notebook
Poruchomat.cz


Mám RT4 a od začátku co jsem auto koupil to bralo jen něk

Příspěvekod Návštěvník » stř bře 15, 2017 6:39 am

Mám RT4 a od začátku co jsem auto koupil to bralo jen některé CD. S podivem spíše ty vypálené než originál...Zkoušel jsem použít čisticí CD ale moc to nepomohlo.
Čisticí CD už je staré a "suchý" typ, chtěl jsem koupit "mokrý" typ ale psali na obalu že není vhodné do auto navigací, tak nevím jestli se dá použít?
Když jsem kopíroval mp3 na HD tak to někdy šlo, někdy ne, trvalo to tak cca 30min jedno CD.Dnes normání CD které bylo v mechanice nejdříve začalo přeskakovat a nakonec jsem zjistil že už nejde vyndat...
Moc se mi tedy nechce to kuchat ven z palubky a potom ještě kuchat tu mechaniku
Nevíte o nějakém fíglu? Mám RT4 a od začátku co jsem auto koupil to bralo jen některé CD. S podivem spíše ty vypálené než originál...Zkoušel jsem použít čisticí CD ale moc to nepomohlo. Čisticí CD už je staré a "suchý" typ, chtěl jsem koupit "mokrý" typ ale psali na obalu že není vhodné do auto navigací, tak nevím jestli se dá použít? Když jsem kopíroval mp3 na HD tak to někdy šlo, někdy ne, trvalo to tak cca 30min jedno CD.Dnes normání CD které bylo v mechanice nejdříve začalo přeskakovat a nakonec jsem zjistil že už nejde vyndat...-( Moc se mi tedy nechce to kuchat ven z palubky a potom ještě kuchat tu mechaniku-(((( Nevíte o nějakém fíglu?
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v stř bře 15, 2017 6:39 am
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně počítač

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron