Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

No,

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


No,

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 17, 2014 11:04 am

No, myslím že záleží tak trošku i na tom, které pochybné reklamní agentuře byl nějaký opravář ochoten kývnout na jejich "výhodnou nabídku". V poslední době se jak houby po dešti vyrojili podvodné reklamní firmy, které nabídnou reklamu levně nebo dokonce na otestování zdarma, a za chvíli začnou chodit faktury na nehorázné sumy za jejich "zadarmo reklamu". Z tohoto důvodu hodně i dobrých a kvalitních servismanů už radši nikam inzerci ani nedává. A takové ty různé Katalogy firem, kterých je plný internet, to je taky všelijaké - často jsem tam nacházel kolegy kteří již dávno pověsili řemeslo na hřebíček a jsou v důchodu. Proč se nepodívat ale rovnou tady, na tomto webu ? Vždyď proto jsme ho zřidili, stačí jen zadat vhodný kraj a vybrat si. A ti co jsou tady, ti určitě fungují a určtě kvalitně.
Jirka
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v ned srp 17, 2014 11:04 am
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron